Tak troszkę przesuwając tematykę na daleki wschód do Kraju Kwitnącej Wiśni:
polecam fotogalerię porównawczą:
http://www.rp.pl/galeria/793398,13,808755.html#bigImage
minęło 12 miesięcy.
Byłem niedawno w miejscu "powodzi stulecia" od której minęło ponad 10 lat ... i wszystko wygląda tak samo ...