Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4921
Stary 08.02.2012, 09:19
Niektórzy to już piszą w takim tonie jakby Moskal jasno powiedział coś w stylu "Dopóki Genkov będzie zdrowy to zawsze będzie miał pierwszy skład". Mnie się wydaje, że będzie po prostu spora rotacja i będą grać na przemian zwlaszcza, jeśli mamy grać na trzech frotnach. Tak jak bylo w końcówce tamtej rundy - Biton zagrał z Odense i strzelił gola, a Genkov zagrał z Twente i też strzelił gola. Dotąd Kaziu pokazał, że nikt nie może być pewny miejsca w składzie (może po za Wilkiem i Meliksonem) i dlatego w sparingach stosuje różne warianty. Inna sprawa, że argument pt. "wystawiam Genkova, bo Bitona i tak nie wykupimy" nie miałby absolutnie żadnego sensu - póki co nie ma co rozkminiać co będzie za pół roku, tylko wycisnąć maksimum z tego.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując