Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15531
Stary 08.02.2012, 09:06
przem napisał(a):Wyświetl post
Ah, przypomnę sobie wypowiedź kolegi
jakoś to było w 2006-2007 (w każdym razie za Wildsteina albo Urbańskiego)
'taka propaganda prorządowa w tym TVP - mój dziadek i ojciec mówią, że nawet w Grudniu 1981 telewizja nie była aż tak prorządowa'. A, moment, kto - ot tak dla przykładu - zatrudnił Lisa?
Lisa zatrudnili ,zeby mieć alibii ,że niby nie są stronniczy ,a propaganda pisowska szła pełną parą , łącznie z przerywaniem meczy piłkarskich na żywo, żeby puścić wiec z Kaczyńskim