mitmichael napisał(a):

|
Napastnik ma strzelac gole a nie wnosic cos do gry zespołu bo bez goli lezymy i robimy pod Siebie.
|
Głupota. Zespół ma strzelac gole, a nie napastnik. Lepiej wygrac 4-3 po bramkach pomocników niż przegrać 1-2 po bramce napastnika. Czyż nie?