Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18512
Stary 08.02.2012, 08:17
filemon napisał(a):Wyświetl post
Włączę się ostatni raz.
1. Jak już porównujesz to podaj ilość meczów, w których zanotowali takie staty.
2. Melikson grał połowę sezonu, przyszedł zimą
3. Nie jestem zwolennikiem porównywania dwóch różnych okresów w życiach piłkarzy, ale niech będzie. W skrajnych sytuacjach może dojść do porównania sezonu konia Zieńczuka z czyimkolwiek innym
A kto powiedział, że liczył tylko okres gry w Wiśle? U nas nie strzelił na wiosne 8 bramek więc od razu widać, że liczył również okres gry w Beer Szewie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując