Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20441
Stary 08.02.2012, 02:08
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT
Coś ? W nagraniach z Kręciną chyba bodajże o 5 lub 10% mówił .
Odpowiedz cytując