crazykaro napisał(a):

Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.
A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT
|
Coś

? W nagraniach z Kręciną chyba bodajże o 5 lub 10% mówił

.