Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18511
Stary 08.02.2012, 02:03
Kolejna "dziwna" dyskusja...zawodnikow ofensywnych rozlicza sie z asyst i bramek. 10 pkt straty do lidera wzielo sie z zenujacej postawy Maleckiego(9 spotkan - 0 goli i 0 asyst), Meliksona(7 spotkan - 0 goli i 0 asyst), Kirma(15 spotkan - 2 gole i 3 asysty) i Ilieva(17 spotkan - 0 goli i 2 asysty). Niektorzy lubia zaklamywac rzeczywistosc, ale takie sa fakty. Nie mowimy o poprzednim sezonie, a obecnym, a pod tym katem jest on poprostu tragiczny dla naszych pilkarzy. Rybus, Radovic czy Ljuboja ze swoja forma sa daleko w przodzie...oby nasi sie wzieli w garsc i przypomnieli sobie, jak gra sie w pilke.
Odpowiedz cytując