Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18510
Stary 08.02.2012, 01:11
Błaszczu16, użytkownik Jagul całkiem rzeczowy post napisał, jeśli ktoś się tutaj ośmieszył to niestety Ty.

Po co w ogóle piszesz takie posty jak ten powyższy? Jestem ciekaw czym Jagul Twoim zdaniem się ośmieszył? Może podany przez niego przykład nie jest zbyt wyszukany ale jeśli chodzi o sedno sprawy to ma całkowitą rację.
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 08.02.2012 o godz. 01:27.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując