Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20440
Stary 08.02.2012, 01:06
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń
Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT
Odpowiedz cytując