|
Ja też uważam, że Biton i Genkov to gracze porównywalni. Genkov wnosi wiecej do gry drużyny, Biton jest skuteczniejszy. Przypominam, że Genkova kupiliśmy za 500 tys, a Biton ma kosztować 1,6 mln EUR. W związku z tym słabo widzę wykupienie go. Jakbym o tym decydował, to wolałbym Bitona odpuścić, i kupić natępnych 3 kolesi po 500 tys - np. takich Świerczoków - większa szansa, że któryś okaże sie naprawdę dobry.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|