|
Ludzie darujcie sobie już te oceny kto jest lepszy, bo sens tej dyskusji jest znikomy.
Kibic Wisły - na 8 pozycji z 11 powie, że Wiślak jest lepszy lub (ewentualnie) na takim samym poziomie, co Legionista.
Kibic Legii - na 8 pozycji z 11 powie, że Legionista jest lepszy lub (ewentualnie) na takim samym poziomie, co Wiślak.
Jednym słowem zero obiektywizmu.
A już hitem są te wszystkie argumenty dlaczego dany piłkarz grał słabiej w minionej rundzie/sezonie/spotkaniu.
Np. moim zdaniem głównym powodem słabej gry Wisły w spotkaniu z Legią, było to, że transport kolejowy kibiców Wisły nie odbywał się na trasie magistrali Kraków - Warszawa. No i dlatego, że zapomniałem zjeść śniadania przed wyjazdem.
|