Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15529
Stary 08.02.2012, 00:18
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest ale już Wildstaina, Ziemkiewicza, obu Karnowskich, Gargas i kilku producentów usunęli . I jakoś dziwnie cicho ,nikt nie trąbi o czystkach, zamachach na niezależność TVP etc.
Oni zdążyli już usunąć i drugi rzut (czyli tych co usuwali :Wildstaina, Ziemkiewicza, obu Karnowskich, Gargas). Mam na myśli chociażby Szymalę czy Wyszyńską z gachem. Odpolitycznili nam TVP . I zmienili zdanie w sprawie abonamentu .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 08.02.2012 o godz. 00:42.