Arapaho napisał(a):

|
Jedno jest ale już Wildstaina, Ziemkiewicza, obu Karnowskich, Gargas i kilku producentów usunęli . I jakoś dziwnie cicho ,nikt nie trąbi o czystkach, zamachach na niezależność TVP etc.
|
Oni zdążyli już usunąć i drugi rzut (czyli tych co usuwali :Wildstaina, Ziemkiewicza, obu Karnowskich, Gargas). Mam na myśli chociażby Szymalę czy Wyszyńską z gachem. Odpolitycznili nam TVP

. I zmienili zdanie w sprawie abonamentu

.