Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9988
Stary 08.02.2012, 00:09
blanco napisał(a):Wyświetl post
Raczej jak zwykle , więc szykuje się 15-16 tys.
LIPA , bo nie ma sprzedaży internetowej.


to nic nie usprawieldliwia

podobnie jak pogoda ,bo w nast tyg wcale takiego mrozu nie bedzie,a kazdy wie ze na trybunie jest zawsze pare stopni wiecej

takze jak bedzie te 15 tys mto to bedzie porazka,taka Legia juz prawie sprzedala wszytsko,czy spominaja cos tam ze bedzie mroz,czy to tylko wymówka kibica Wisly?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując