blanco napisał(a):

Raczej jak zwykle , więc szykuje się 15-16 tys.
LIPA , bo nie ma sprzedaży internetowej.
|
to nic nie usprawieldliwia
podobnie jak pogoda ,bo w nast tyg wcale takiego mrozu nie bedzie,a kazdy wie ze na trybunie jest zawsze pare stopni wiecej
takze jak bedzie te 15 tys mto to bedzie porazka,taka Legia juz prawie sprzedala wszytsko,czy spominaja cos tam ze bedzie mroz,czy to tylko wymówka kibica Wisly?