filemon napisał(a):

Ocenianie OBECNEJ wartości piłkarzy przez pryzmat MINIONEJ rundy w TYM momencie nie ma większego sensu, toteż musiałbyś ich oceniać po sparingach, co również nie jest sensowne. Dlatego też napisałem, że wszystko wyjaśni runda wiosenna, kiedy to będzie można oceniać zawodników przez pryzmat ich AKTUALNEJ formy a nie sprzed kilku miesięcy
|
Nie, no poddaje się. Jak przegramy z Wami superpuchar to oświadczam, że tekst Wisła jest lepsza od Legii obowiazuje jedynie przez godzine od meczu. Potem nie jest to już na miejscu, gdyż OBECNA forma może być inna niż z MINIONEGO meczu.
Chłopie, jest tabela, jest bezpośredni mecz. Wszystko jest jasne. Obecnie Legia jest lepsza o 6 punktów i 2-0. Jezeli na wiosne się to zmieni to bedziemy np w maju mówić, że obecna Wisła jest lepsza od Legii o x punktów i x-0.
EDIT: Mr_kwolf - dzięki. Uchwyciłeś dokładnie to czego mi się nie chce ubierać w słowa.