SlawekS napisał(a):

|
Coś nie przypominam sobie żeby ktoś zastanawiał się nad składem kiełbas Szubryta ...
|
Kiełbasa "Wiejska z cielęciną" od Szubryta jest tak pyszna, zajebista i smakowita, że aż mi się nie chce myśleć co do niej wkładają, że można ją kupic już za 16-17 PLN/kg

Serio polecam - palce lizać. Szczególnie z chrzanikiem
