Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2998
Stary 07.02.2012, 21:53
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Coś nie przypominam sobie żeby ktoś zastanawiał się nad składem kiełbas Szubryta ...
Kiełbasa "Wiejska z cielęciną" od Szubryta jest tak pyszna, zajebista i smakowita, że aż mi się nie chce myśleć co do niej wkładają, że można ją kupic już za 16-17 PLN/kg
Serio polecam - palce lizać. Szczególnie z chrzanikiem
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując