|
Akurat pomysł z umieszczeniem biur Urzędu Miasta na stadionie Wisły uważam za znakomity. Wisła nie będzie musiała płacić za część stadionu którą i tak ciężko byłoby wynająć, miasto ma dobrą miejscówkę na biura - szczególnie Krakowskie Biuro Festiwalowe bardzo pasuje koło Błoń. Wilk syty i owca cała.
Można narzekać że długo to trwało, że nieładny, że coś tam-coś tam, ale akurat ten pomysł to strzał w "10"
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|