Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4110
Stary 07.02.2012, 21:46
Witam, czas na rundę rewanżową Konkursu o Wiśle. Można już typować spotkanie SP Wisła Kraków - Legia Warszawa!

Jutro podam więcej informacji ale na dziś jedziemy z koksem i typujemy!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 07.02.2012 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując