tormenthor napisał(a):

|
To Legia ma coś do udowodnienia, gdyż Wisła jest mistrzem i bije Legie w ostatnich latach jak chce i kiedy chce.
|
Ale że w bezpośrednich meczach? Jeśli tak to kłóciłbym się z tą tezą.
Błaszczu 16 jak już tak chcesz wywyższać tego Maliksona to zobacz, jak on a jak Radovic grali w europejskich pucharach (chodzi o spotkania, w których mogli wystąpić).