Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18485
Stary 07.02.2012, 19:59
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
To Legia ma coś do udowodnienia, gdyż Wisła jest mistrzem i bije Legie w ostatnich latach jak chce i kiedy chce.
Ale że w bezpośrednich meczach? Jeśli tak to kłóciłbym się z tą tezą.


Błaszczu 16 jak już tak chcesz wywyższać tego Maliksona to zobacz, jak on a jak Radovic grali w europejskich pucharach (chodzi o spotkania, w których mogli wystąpić).
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 07.02.2012 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując