Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18484
Stary 07.02.2012, 19:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście rozmowa nie ma większego sensu, bo wrażenie, że oglądaliśmy zupełnie inne rundy jest.... gigantyczne.
Ale nie chodzi mi tylko o jedną rundę . Zresztą zobaczysz na wiosnę, że jak Maora i Pareikę będą omijały kontuzję to ten drugi nie będzie gorszy od Kuciaka, a Maor wciągnie ligę nosem bo ma wszelkie do tego predyspozycje.

Tak na marginesie to mam wrażenie, że z Rado jest podobnie jak swego czasu z Markiem Zieńczukiem.
Odpowiedz cytując