0 22 napisał(a):

|
Rzeczywiście rozmowa nie ma większego sensu, bo wrażenie, że oglądaliśmy zupełnie inne rundy jest.... gigantyczne.
|
Ale nie chodzi mi tylko o jedną rundę

. Zresztą zobaczysz na wiosnę, że jak Maora i Pareikę będą omijały kontuzję to ten drugi nie będzie gorszy od Kuciaka, a Maor wciągnie ligę nosem bo ma wszelkie do tego predyspozycje.
Tak na marginesie to mam wrażenie, że z Rado jest podobnie jak swego czasu z Markiem Zieńczukiem.