Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20435
Stary 07.02.2012, 19:32
bardziej wkurza jedna rzecz: Mianowicie zdjęcie główne stadionu...nosz kur*a nie wiem kto dodawał tam zdjęcie ale to absurd.
Popatrzcie ile można było zdjęć dawać a tutaj dali jak jeszcze budowali.Masakra moge sie założyć ze to jakaś świnia której żal dupsko ściska że mamy piękny stadion.
Odpowiedz cytując