Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.02.2012, 18:28
cfa napisał(a):Wyświetl post
1.Jedną rzeczą jest raport w sprawie likwidacji WSI. Trochę za dużo napisał o czynnych agentach ale to bardziej im zaszkodził niż interesowi państwa.
2. Druga sprawa usilnie lobbował F-16 przez co pozycja polskich zakładów lotniczych bardzo ucierpiała, a wystarczyło tylko spojrzeć na inne państwa które współpracowały z USA. W większości z nich przemysł lotniczy bardzo wiele stracił. Samoloty które strzegą naszego nieba od 5 lat wciąż nie są w gotowości bojowej, ba mało tego jeszcze ani jednej rakiety nie wystrzeliły! I jak wygląda offset ? Tak, że amerykanie się wy*li na nas..
1. O kim napisał za dużo i w jaki sposób miał przez to ucierpieć interes Państwa?
2. Na jakiej podstawie twierdzisz że "usilnie lobował"? O ile dobrze rozumiem to Twoim zdaniem powinniśmy wybrać samolot inny niż amerykański i winnym tego ma być Macierewicz?
3. Czy uważasz że nawet jeśli te dwa elementy wspomniane przez Ciebie są prawdą (a moim zdaniem są wierutną bzdurą) to na tej podstawie można Macierewicza nazwać zdrajcą?
Odpowiedz cytując