piotrek06 sądzisz że nowy sponsor zadowoli się tylko kilku sekundową reklamą na banerach na stadionie

?zwłaszcza że jego wkład raczej nie będzie skromny biorąc pod uwagę że umowa będzie obejmować zapewne przez 2-3lata.Spartak Moskwa chyba ma logo tej firmy na koszulkach

?Aczkolwiek mogę się mylić.Zresztą w czwartek będzie wszystko jasne