Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20433
Stary 07.02.2012, 17:46
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne
To już bardziej podobny do naszego stadionu jest obiekt Saint Etienne: http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard
Odpowiedz cytując