Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18480
Stary 07.02.2012, 17:12
Powiem szczerze, że Śląska zbyt często nie oglądałem w tej rundzie (zwyczajnie ich styl gry mi nie podchodził), więc trzeba będzie spojrzeć do źródła przed zrobieniem porównania. Całej pierwszej szóstki w tabeli.
Odpowiedz cytując