Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2996
Stary 07.02.2012, 17:02
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Ja pie...lę! Rozkminy jak na zielarstwo.pl

Aż strach się bać co będzie za tydzień jak się ferie zaczną.
Coś nie przypominam sobie żeby ktoś zastanawiał się nad składem kiełbas Szubryta albo nad jakością mebli Ryś jak te firmy zaczęły płacić kasę na Wisłę
Odpowiedz cytując