cassius31krakow napisał(a):

Ja pie...lę! Rozkminy jak na zielarstwo.pl
Aż strach się bać co będzie za tydzień jak się ferie zaczną.
|
Coś nie przypominam sobie żeby ktoś zastanawiał się nad składem kiełbas Szubryta albo nad jakością mebli Ryś jak te firmy zaczęły płacić kasę na Wisłę