Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 07.02.2012, 16:40
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
cytujcie cytujcie...a tak apropo jakies dyżury tu trzymacie?
dziękuje ARAPAHO za to info o strzałach
piszesz słoma? o co ci chodzi ,czy uwazasz ze jestem wiesniakiem czy jakos tak? nie, nie jestem mieszkam w PODGORZU od urodzenia tak jak moi rodzice ale nawet jak bym mieszkal na wsi to co
i wyluzujcie trochę bo was spina za bardzo
Mistrzu to, że komuś słoma wychodzi z butów, nie oznacza że mieszka na wsi. Oznacza, że wypowiada sie tak jakby chlew był jego domem.
Przyznaję, że słoma Ci z butów wystaje i to całymi wiechciami.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując