węgorz2 napisał(a):

cytujcie cytujcie...a tak apropo jakies dyżury tu trzymacie?
dziękuje ARAPAHO za to info o strzałach
piszesz słoma? o co ci chodzi ,czy uwazasz ze jestem wiesniakiem czy jakos tak? nie, nie jestem mieszkam w PODGORZU od urodzenia tak jak moi rodzice ale nawet jak bym mieszkal na wsi to co
i wyluzujcie trochę bo was spina za bardzo
|
Mistrzu to, że komuś słoma wychodzi z butów, nie oznacza że mieszka na wsi. Oznacza, że wypowiada sie tak jakby chlew był jego domem.
Przyznaję, że słoma Ci z butów wystaje i to całymi wiechciami.......