Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18479
Stary 07.02.2012, 16:18
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba dyskutować, aby wiedzieć jak można dokonać takiego porównania. Wystarczy zestawić ze sobą 3 kategorie:
1. Porównanie zawodników z najsilniejszego składu na tych samych pozycjach:
Kuciak wygrywa z Pareiko
Żewłakow wygrywa z Jaliensem/Chavezem
Wawrzyniak wygrywa z Pajicem/Diazem
Rybus wygrywa z Kirmem
Radovic = Melikson (wiekiem i możliwościami)
Reszta na styk, albo z przewagą Wisły

2. Porównanie głębi składu. Jak mocny jest 12,13,14,15 i 16 zawodnik wchodzący z ławki.
Legia - Żyro, Wolski, Rzeźniczak, Kucharczyk, Hubnik
Wisła - Diaz, Garguła, Jovanovic, Genkov, Bunoza

3. Rozstęp między najsłabszym, a najlepszym zawodnikiem w pierwszej jedenastce.
Legia: Vrdoljak - Radovic
Wisła: Lames - Biton
Na papierze Wisła przegrywa w każdej formacji. Strzeliliśmy ...nędzne 16 goli, przy 18 Rudneva to wygląda śmiesznie. Straciliśmy 13 więc mamy średnią obronę i słabą ofensywę =tak mówi papier.
Dlatego moge zrozumieć wyżej zrobione porównanie, moge zrozumieć że Rybus jest lepszy od Kirma czy Wawrzyniak od Diaza. Tak, w zeszłej rundzie byliście lepsi o czym świadczy wasza pozycja.
Mógłbyś jeszcze zrobić takie porównanie dla Legii i Śląska?

E: emj10 ; Ale dużo Śląska oglądać nie trzeba. Prócz "papieru" wystarczy oglądnąc spotkanie Legii ze Śląskiem, wszak tam na dłoni widać który piłkarz lepszy.


i
Ostatnio edytowane przez szprotson : 07.02.2012 o godz. 17:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując