emj10 napisał(a):

|
Głębia oczywiście jest o czym pisałem. Jednak z punktowaniem może być problem, bo trudno ocenić zmianę taką jak Pajic na Diaza, czy Lamey na Jovanica. W ofensywie możliwości pełno, a w defensywie nędza.
|
Dzięki. Uspokoiłeś mnie. Szkoda tylko że bez punktu
