Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18478
Stary 07.02.2012, 16:08
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Głębia oczywiście jest o czym pisałem. Jednak z punktowaniem może być problem, bo trudno ocenić zmianę taką jak Pajic na Diaza, czy Lamey na Jovanica. W ofensywie możliwości pełno, a w defensywie nędza.
Dzięki. Uspokoiłeś mnie. Szkoda tylko że bez punktu
Odpowiedz cytując