bkl napisał(a):

Piłkarze którzy mogli by wzmocnić Wisłę
Bramkarz
Timo Hildebrand 30.06.2012 (Schalke04) Wart 1 000 000euro. w tym sezonie 6 meczów
Łukasz Załuska 30.06.2012 (Celtic) dobry Bramkarz na pewno lepszy od naszego Serba.
Lewa Obrona
Paolo Castellini 30.06.2012 (Sampdoria Genua) wartość 400 000 euro
Stoper
Luca Rossettini 30.06.2012 (AC Siena) 700.000 €
Prawa Obrona
Fabiano Santacroce 30.06.2012 (FC Parma) wartość 900.000 €
Defensywny Pomocnik
Dariusz Dudka 30.06.2012 (AJ Auxerre) może Darek by wrocił nawet na lewą obrone
Napastnik
Tomasza Frankowskiego 30/06/2012(Jagielonia Bilaystock)-Jako Dżoker
Traoré, Mouhamadou 30/06/2012 (Zagłebie Lubin) Jako Dżoker
|
Załuska zarabia w Celticu z 0,5 mln euro rocznie, Hildebrand pewnie podobną, jeśli nie wyższą kwotę w Shalke. Castellini 800 tys. euro, Rossettini 700 tys. euro, tyle samo Santacroce. Dudka pewnie w okolicach 500-800 tys. euro.
Podsumowując:
Hildebrand na pewno znajdzie sobie klub w Bundeslidze, to ceniony w Niemczech zawodnik, były reprezentant kraju.
Załuska wyrobił sobie markę na Wyspach, jak nie zostanie w Celticu to może dostać oferty z innych klubów szkockich czy angielskich; poza tym ma 29 lat, jako bramkarz może jeszcze pograć na wysokim poziomie jeszcze z 5 lat.
Castellini, nawet jeśli obniży zarobki, to loteria - może grać świetnie, lub będziemy mieli powtórkę z Jaliensa.
Rossettini i Santacroce są w sile wieku, bez problemu znajdą klub we Włoszech i mają zbyt wysokie wymagania finansowe jak nasze możliwości.
Franek młodszy nie będzie i to nie jest typ napastnika, jakiego potrzebujemy. A Traore to gwiazda jednej rundy, wygryzł go ze składu cieniutki Sernas.