|
Chwała za to Bogu że jeszcze kogoś rusza kpienie i szydzenie z najwiekszej polskiej katastrofy po II wojnie. Nie jest tych ludzi na tym forum wielu ale są i probują coś tu ludziom przekazać, coś czego nie ma w najważniejszych mediach. Takie to czasy że pewne rzeczy trzeba przekazywać poza ogólnym obiegiem
Co do wieśniactwa.Można mieszkać na Wawelu i robic z siebie kretyna, można mieszkać na wsi -i mieć wiedze i inteligencję . Wiem że to Cię może boli co piszę ale proponuje najpierw wniknąć w temat a potem marną szyderą próbować ośmieszać . Nie mam nic przeciwko podawaniu argumentów potwierdzającą wersją rosyjską czy tuskową , możemy sobie polemizować - po to jest ten temat , ale jak nie ma się nic do powiedzenie albo myśli się ZNÓW KU...A Smoleńsk to po prostu się tu nie wchodzi
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|