|
Pretensje kierować do scoutingu Wisły, że go nie wyciągnęli z rezerw Ruchu, nie wypatrzyli talentu. Albo do właściciela, że wolimy tańszych piłkarzy niż tych droższych, ale bardziej perspektywicznych. No co zrobić, taka polityka.
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.02.2012 o godz. 14:25.
. .
|