Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18472
Stary 07.02.2012, 13:23
Głębia oczywiście jest o czym pisałem. Jednak z punktowaniem może być problem, bo trudno ocenić zmianę taką jak Pajic na Diaza, czy Lamey na Jovanica. W ofensywie możliwości pełno, a w defensywie nędza.
Odpowiedz cytując