emj10 napisał(a):

Chyba Pareiko nie był chyba napastnikiem przez ostatnią rundę? Jeśli nie to jak najbardziej można porównać jego klopsy do dobrej, a czasami bardzo dobrej gry Kuciaka. Iliev w tej rundzie grał na prawej pomocy, więc porównać go można tylko do Manu... którego już nie ma w Legii, albo do Koseckiego, który ma grać na tej pozycji na wiosnę.
Z głębią proponuję się dokształcić
|
No cóż wydawało mi się że chodzi o to że:
"Jak można porównać zawodników, którzy niby mogą grać na tych samych pozycjach, ale są zupełnie innymi zawodnikami. " Ale chyba coś źle zrozumiałem pomimo tego że i Kuciak i Pareiko grają na tych samych pozycjach i są innymi zawodnikami.
Zanim zaczne sie dokształać z "głębią" chciałbym się jednak dowiedzieć u źródła czy w Wisle ta głębia jest czy jej nie ma. Bo jestem jakiś taki rozdarty w tym względzie.