Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18470
Stary 07.02.2012, 13:00
Chyba Pareiko nie był chyba napastnikiem przez ostatnią rundę? Jeśli nie to jak najbardziej można porównać jego klopsy do dobrej, a czasami bardzo dobrej gry Kuciaka. Iliev w tej rundzie grał na prawej pomocy, więc porównać go można tylko do Manu... którego już nie ma w Legii, albo do Koseckiego, który ma grać na tej pozycji na wiosnę.

Z głębią proponuję się dokształcić
W NBA są takie spory co do "głębi", że nie sposób porównać to do tego.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.02.2012 o godz. 13:09.
Odpowiedz cytując