Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2987
Stary 07.02.2012, 12:15
Mocny napisał(a):Wyświetl post
wlasnie maja tylko sprzedaż bezposrednia (akwizycja)

ich "odżywki" to takie kozaki wśród innych firm specjalizujących sie w suplementacji , jak Oriflame wśród kosmetyków
Piszac o braku sprzedazy bezposredniej mialem na mysli ze firma nie sprzedaje bezposrednio do koncowego odbiorcy tylko poprzez niezaleznych sprzedawcow ktorzy nie sa zatrudnieni przez firme, to jest prowadza wlasny biznes. Czyli dokladnie to co napisales, niezrozumielismy sie

No coz na Oriflame sie nie znam nie bede dyskutowal. Moglbys wyjasnic jakie to konkretnie zarzuty masz do "odzywek" i w czym on sa gorsze od odzywek firm specjalizujacych w tym. Na tym akurat znam sie dosc dobrze i chetnie podyskutuje. Rozumie ze to musi byc cos bardzo zlego typu zamiast protein w odzywkach maja make a witamin i mineralow tam nie uswiadczysz. Bardzo jestem ciekaw

Ta firma nie bedzie naszym glownym sponsorem.
Odpowiedz cytując