|
Wg. statystyk to Kirm jest pierwszym lewym pomocnikiem w Wiśle. Wszystkich spotkań Wisły w tej rundzie nie oglądałem, ale jak już oglądałem to Iliev głównie hasał po prawej stronie. Małeckiego nie było pół rundy, więc trudno coś konkretnego powiedzieć, ale wiadomo, że jak wróci to będzie głównie grał na prawej stronie. Równie dobrze można wstawić Rado na prawą stronę, bo kiedyś tak grał.
Dodatkowo Meliksona i Małeckiego wrzuciłem do pierwszego składu, choć patrząc na ich statystyki w tej rundzie powinni być w "głębi składu".
Jak już to ja bym tak zestawił pierwsze, najmocniejsze jedenastki.
Legia - Wisła
Kuciak - Pareiko 1-0
Jędrzejczyk - Lamey/Jovanovic 2-1
Komorowski - Chavez/Bunoza - 3-2
Żewłakow - Jaliens/Chavez - 4-2
Wawrzyniak - Pajic/Diaz 5-3
Vrdoljak - Wilk 5-4
Gol - Nunez - 6-5
Rybus - Kirm 8-6
Rado - Melikson - 9-7
Kosecki - Małecki/Iliev 9-8
Ljuboja - Biton/Genkov 9-9
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.02.2012 o godz. 11:58.
|