No rzeczywiscie Kirm ma w naszym zespole taka pozycje ze stawiamy go jako pewniaka na lewej pomocy ....kpina ......bardziej porownalbym Rybusa do Malego lub Ilieva ... a Kirm

/ hmmmm nie chce sie pastwic na zawodnikiem Wisly ale nic dobrego nie mozna napisac ...tak samo jak jakosc naszych obroncow ... ja tez uwazam ze skald Wisly jest lepszy niz legii ...zz duzym wyjatkiem ...nasza obrona to kpina ..... i tyle w temacie ..... osobiscie bardzo zaluje ze nikt nie pomyslal o sprowadzeniu choc jednego dobrego stopera .....a tak to zawsze bedziemy sie trzesli przed praktycznie kazda akcja ofensywna naszych przeciwnikow ..... Chaves, Jaliens, Bunoza, Diaz ...... hmmmmm Ci panowie po prostu nie pozwalaja kibicom Wisly sie nudzic i spokojnie ogladac mecz .....