Wyświetl pojedynczy post
thespecialone
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4890
Stary 07.02.2012, 11:39
Koledzy na prawde myślicie, że Moskal, który dostał wielką szansę prowadzenia Wisły. Będzie stawiał na gorszego napastnika dlatego, że ten drugi lepszy jest wypożyczony

Bo "kiedyś tam, za jakiś czas" kiedy to już Moskala pewnie nie będzie zarobi się na sprzedaży Genkova a nie Bitona?


Ręce opadają, chłop może zawalczyć o mistrzostwo, nadal puchary, gdzie też można się pokazać jako trener a tu teorie , że będzie wpuszczał gorszego wg siebie piłkarza na daną pozycję....
Odpowiedz cytując