Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 07.02.2012, 10:27
cfa napisał(a):Wyświetl post
No to jest doskonale widoczne, tak samo jak to że Jarek jest zwykłym szaleńcem.
Gdzie jest wrak, czarne skrzynki, telefon satelitarny? Dwa lata mijają. Masz wątpliwości kto został wydymany?

Wyjaśnij gdzie dostrzegasz zwykłe szaleństwo Jarka? Tylko się postaraj bo swoim wpisem ustawiłeś się w stadku tuż nad urwiskiem.
--------------------------------
Klich rosyjskim szpiegiem?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,38126,ti...l?ticaid=1de0b

Wszedł do gmachu ministerstwa obrony i potajemnie nagrał ministra. Nagrywał też innych swoich rozmówców. Po co pułkownik Edmund Klich (66 l.) to robił?! Jak ustalił Fakt, szef MSW Jacek Cichocki (41 l.) zlecił tajnym służbom, by sprawdziły polskiego akredytowanego przy rosyjskim MAK. Agenci już badają, czy to na czyjeś zlecenie nagrywał przedstawicieli naszej władzy. - Nie wiemy, czy nie działał na zlecenie Rosjan - mówi nam jeden z posłów speckomisji.


Sam pułkownik nie chce już rozmawiać o swoich nagraniach. W ogóle odmawia jakiegokolwiek komentarza. – Mój magnetofon był długo włączony. Nie nagrywałem tylko tych, którym ufam – powiedział nam tylko kilka dni temu, wymieniając w tym kontekście premiera Tuska. Kogo więc nagrał i w jakim celu – tego ani wcześniej, ani teraz Edmund Klich nie chce ujawnić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując