zizou napisał(a):

|
Ciekawa teoria, mógłbyś jakieś fakty na jej poparcie przedstawić? Pytam się (bez napinki), bo moim zdaniem to zdanie nijak ma się do rzeczywistości - jak dla mnie, analizując wszystkie formacje i ławkę rezerwowych - należałoby postawić (co najmniej) znak równości między tymi drużynami.
|
Nie chce mi się wdawać w dyskusję, bo pomny wielu doświadczeń, nie przekonam Cię pewnie do mojego zdania. Po prostu wystarczy popatrzeć na Meliksona. W szeregach Legii nie uświadczysz tak klasowego zawodnika.