Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18456
Stary 07.02.2012, 10:16
zizou napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa teoria, mógłbyś jakieś fakty na jej poparcie przedstawić? Pytam się (bez napinki), bo moim zdaniem to zdanie nijak ma się do rzeczywistości - jak dla mnie, analizując wszystkie formacje i ławkę rezerwowych - należałoby postawić (co najmniej) znak równości między tymi drużynami.
Nie chce mi się wdawać w dyskusję, bo pomny wielu doświadczeń, nie przekonam Cię pewnie do mojego zdania. Po prostu wystarczy popatrzeć na Meliksona. W szeregach Legii nie uświadczysz tak klasowego zawodnika.
Odpowiedz cytując