Kocur napisał(a):

idiota, czyli mam kupować do skutku aż mi wypadnie, najlepiej jak wrzucę 50 zł drobnymi a potem pójdę w....u - czysty zysk
|
I tu jest problem, jeżeli mowa o automatach KKM - jest jakieś ograniczenie w związku z wrzucaniem monet - ponieważ byłem świadkiem jak osoba przede mną wrzucała 30 złotych w nominałach dwu i pięcio -złotowych i po chwili automat wariował zwracając całą kasę
Sytuacja powtórzyła się dwa razy.
Nie wiem jak to wygląda w tych automatach w tramwajach i autobusach.