Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 07.02.2012, 09:58
Kocur napisał(a):Wyświetl post
idiota, czyli mam kupować do skutku aż mi wypadnie, najlepiej jak wrzucę 50 zł drobnymi a potem pójdę w....u - czysty zysk

I tu jest problem, jeżeli mowa o automatach KKM - jest jakieś ograniczenie w związku z wrzucaniem monet - ponieważ byłem świadkiem jak osoba przede mną wrzucała 30 złotych w nominałach dwu i pięcio -złotowych i po chwili automat wariował zwracając całą kasę

Sytuacja powtórzyła się dwa razy.

Nie wiem jak to wygląda w tych automatach w tramwajach i autobusach.
Odpowiedz cytując