Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
4124
06.02.2012, 23:47
Coal
napisał(a):
Sprzedam czapkę zimowe :
- Biała czapka zimowa z zielonym paskiem na dole i flagą Lechia Gdańsk - 25 zł
- Zielona z daszkiem ciepła zimowa - 30 zł firma : prongcloething.co
-Szalik Wisły Kraków - pasiak niebiesko biało czerwony z herbem
http://wislakrakowszale.com/wisla-kr...lask-pasiak-2/
taki jak tu tylko cały wiślacki!!
Cena : 20 zł
wiecej inf
gg: 7190458
email :
[email protected]
Odbiór najlepiej w Hucie
up!up! podbijam
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal