AYALA napisał(a):

|
zalezy jak Skorża przygotuje do sezonu Legie,jesli tak jak 2 lata temu Nas to chyba cięzko będzie myslec o MP 2012.Rok temu Wojskowi też raczej nie specjalnie sie prezentowali na wiosną,nawet mówiło sie o zwolnieniu Skorzy i zatrudnieniu tego Słowaka Weissa
|
A jak przygotuje tak jak 3 lata temu nas? Takie dywagacje o kant dupy rozbić. Personalnie Legia jest słabsza od Wisły. Terminarzowo też, bo grają we Wrocławiu i w Krakowie z nami, a my mamy wszystkie ekipy walczące o tytuł u siebie. Tylko w starcie do rundy są lepsi o te 6 pkt, ale to jest do nadrobienia.