crate digger napisał(a):

|
nie chce być piewcą nieszczęść ale Herbalife to firma o wątpliwej reputacji. Ich produkty związane z odchudzaniem po pierwsze niespecjalnie są skuteczne (nie działają lepiej niż placebo), zdrowe (zaburzenia działania pracy wątroby). Ich metody dystrybucji to miks marketingu wielopoziomowego który troszkę przypomina w strukturze piramidy czy łańcucha (korzysta ten który jest wysoko). Mnie się ta firma dobrze nie kojarzy. Ale jest bogata. Gadki o potrzebnej suplementacji mają się nijak do profilu tej firmy. Nie produkują środków dla profesjonalnych sportowców.
|
Firma ma/miala watpliwa reputacje ale tylko w Polsce. W europie zachodniej, USA, Meksyku i odziwo w Roji ma opnie bardzo dobra.
Jakby ktos wynalazl skuteczny srodek na odchudzanie to daj mi znac chetnie skorzystam. Srodki maja wspomagac odchudanie a nie odchudzac a jak sie tylka nie chce ruszyc to nic nie pomoze. Eat less do more!
Prosze bardzo oswiec mnie jaki to produkt spowodwoal zaburzenia pracy watroby.
Co do sprzedazy rzeczywiscie nie maja sprzedazy bezposredniej tylko poprzez niezaleznych dystrybutorow.
Gadki o profilu firmy nijak maja sie do tego profilu jak sie nie wie o czym sie pisze. Sprawdz H24 Sportsline. FC Barcelon i LA Galaxy uzywa ich prodoktow dla szpanu.
Jestem prawie pewny ze to nie ta firma i dyskusja jest jalowa.