Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2980
Stary 06.02.2012, 22:55
wyar napisał(a):Wyświetl post
A cóż to miałoby być za nieszczęście ? Sugerujesz,że wszyscy Ci sportowcy czy kluby są naciągane przez nieuczciwa firmę Herbalife ? Albo co,Piquet się skarży,że Shakira nie chudnie i musi mocniej pracować w nocy,przez co treningi średnio mu wychodzą i nie w formie ostatnio ? Poza tym czy ktoś zmusza kogokolwiek do kupowania jakichkolwiek produktów ?
I jeszcze jedno - a co mnie k...a obchodzą metody dystrybucji ? I co w nich złego ? Ktoś zmusza ludzi do pracy tam ? Albo do kupowania tych produktów ? Co za p...lony socjalizm w głowach niektórych...
Co za różnica,kto nas sponsoruje ? Jeśli ich działalność nie jest zakazana prawem,to kogo to obchodzi,kto daje pieniądze ? O ile ten sponsor wniesie coś (kasę) do klubu - jestem za.
nie chciałem pisać wyłącznie suchego tekstu że "Herbalife mi się nie podoba i źle mi się kojarzy". napisałem również dlaczego Podzielam pogląd że jak bedą dawać słuszną kasę na Wisełkę to jest OK. Bo o to w tym chodzi. Co do podkreślenia dystrybucji. Nie chodzi tu o socjalizm a wyzyskiwanie głupich. W sumie mogło by mi to latać, ale nie lata. Pozdrawiam. Nie wiem co ma do tego Shakira i Pique ale na zdrowie im
Odpowiedz cytując