|
zalezy jak Skorża przygotuje do sezonu Legie,jesli tak jak 2 lata temu Nas to chyba cięzko będzie myslec o MP 2012.Rok temu Wojskowi też raczej nie specjalnie sie prezentowali na wiosną,nawet mówiło sie o zwolnieniu Skorzy i zatrudnieniu tego Słowaka Weissa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.02.2012 o godz. 22:45.
|