Bobek90 napisał(a):

|
Moze bede bezczelny, ale Legia w latach 2003-2010 byla zawsze i niezmiennie cienka jak dupa weza (interesuje sie pilka od 2002, takze nie moge powiedziec jak to bylo z Legia miedzy pamietnym sezonem w LM, a 2003 rokiem).
|
Cóż widocznie słabo się interesujesz tą piłką. W lidze bywało w tym okresie dużo lepiej niż teraz i to przez cały sezon, a nie jedną rundę. Owszem zagraliśmy kozacko w pucharach tylko, że to już było. Ze Sportingiem nie ma cienia szans (w jakim by nie był kryzysie - nie i już, oby tylko z godnością i twarzą), a w lidze tradycyjnie w pierwszej piątce, pewnie w pucharach.
Nie broń iti bo się nie da. Nie podejmuję rękawicy, bo zwyczajnie mi się nie chce setny raz udowadniać, że mamy właściciela dla którego najważniejsze nie są wyniki tylko zbudowanie Odry Wodzisław na skalę Europy Środkowej.
Opchnąć, zarobić i funkcjonować po kosztach.