0 22 napisał(a):

|
U nas dobrze już w tym roku było i do rundy wiosennej przystępujemy osłabieni, rozwaleni przez kontuzje, po zgrupowaniu pełnym parodii (boiska, sparingpartnerzy) i z jasnym sygnałem od działaczy, że tradycyjnie nie ma ciśnienia na wynik.
|
Skorża, Janas i Terziotti odwalili kawał dobrej roboty, jak u nas 2 lata temu
