Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18448
Stary 06.02.2012, 21:32
0 22 napisał(a):Wyświetl post
U nas dobrze już w tym roku było i do rundy wiosennej przystępujemy osłabieni, rozwaleni przez kontuzje, po zgrupowaniu pełnym parodii (boiska, sparingpartnerzy) i z jasnym sygnałem od działaczy, że tradycyjnie nie ma ciśnienia na wynik.
Skorża, Janas i Terziotti odwalili kawał dobrej roboty, jak u nas 2 lata temu
Odpowiedz cytując