|
Nie płaczę. Realnie oceniam. Tak się składa, że od wielu lat obserwuję mój klub i rzadko się mylę w przeczuciach co do nadchodzących rozgrywek. Będzie bardzo przeciętnie.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|