Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
Od: 06.2011
Offline
#
20427
06.02.2012, 20:56
w tej sondzie zdjecie ilustrujace jest jakas farsa...przeciez jest mnóstwo ujec pokazujacych chociazby od góry specyfike nasszego obiektu i wtedy stadion prezentuje sie całkiem całkiem ale przyjamniej go widac, anie ze pokazuja rog sciany...
bonzaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonzaj
Znajdź inne posty napisane przez bonzaj